Rozliczenia księgowo-podatkowe NGO-za darmo – WROCŁAW

Pamiętasz o zbliżających się terminach rozliczeń i sprawozdań, a nie zapoznałeś się z aktualnymi zmianami w ustawie o rachunkowości?

Nie wiesz jakie dokumenty powinieneś/aś złożyć, aby prawidłowo rozliczyć swoją organizację w Urzędzie Skarbowym?

Potrzebujesz konsultacji w zakresie przygotowania dokumentacji wewnętrznej, w tym np. planu kont, polityki rachunkowości w NGO, instrukcji kasowej oraz instrukcji w zakresie prania brudnych pieniędzy i finansowania terroryzmu?

Czekamy na Ciebie w Ośrodku Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu.

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych zaprasza na bezpłatne doradztwo ze specjalistą w zakresie księgowości.

Z doradztwa księgowego mogą skorzystać przedstawiciele podmiotów ekonomii społecznej (m.in. stowarzyszenia i fundacje) z regionu wrocławskiego (powiaty: strzeliński, średzki, trzebnicki, wołowski, milicki, oleśnicki, oławski, górowski, wrocławski oraz m. Wrocław)

Zakres usług księgowych obejmuje:

-doradztwo w zakresie prowadzonej przez organizację rachunkowości, doradztwo w zakresie sporządzania rocznego sprawozdania finansowego (zgodnie z nową ustawą o rachunkowości), konsultacje w zakresie przygotowania dokumentacji wewnętrznej, w tym np. planu kont, polityki rachunkowości w NGO, instrukcji kasowej, instrukcji w zakresie prania brudnych pieniędzy i finansowania terroryzmu, podatkowo-księgowe aspekty działalności gospodarczej NGO, dostosowanie planu kont do wymogów projektowych, księgowanie, opisywanie, rozliczanie projektu, doradztwo w zakresie kadrowo-płacowym.

 DORADZTWO JEST BEZPŁATNE!

Zgłoś się już dziś. Napisz na adres poradnictwo.ksiegowe@dfop.org.pl lub poradnictwo.prawne@dfop.org.pl lub zadzwoń na nr 71 793 23 24.

UWAGA:

Porady odbywają się w siedzibie Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych, ul. Nabycińska 19, lok. 409, 53-677 Wrocław. Możliwe jest również skorzystanie z porady za pośrednictwem poczty elektronicznej po uprzednim wypełnieniu niezbędnych dokumentów.